Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Potpisan sporazum s HEP-om

Danas je općinska načelnica Ankica Zmaić u ime Općine Vrpolje potpisala Sporazum s HEP-om o izgradnji sunčane elektrane na cijelom preostalom slobodnom dijelu poslovne zone “Trnjače” u Starim Perkovcima. Općina će svoj dio zemljišta u Zoni dati u dugogodišnji zakup kojim će ostvariti dodatne prihode, a istim će potom financirati nove projekte na području naše Općine. HEP će izgraditi sunčanu elektranu priključne snage: 4 MW. Realizacijom ovog projekta povećava se mogućnost realizacije poslovne zone u naselju Čajkovci što bi našu Općinu svrstalo u rang s rijetkima na području RH, jer bi realizacijom iste svako mjesto u našoj Općini imalo svoju aktivnu poslovnu zonu.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Skip to content